@ Undernet - Forum - #AlbaIulia

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum-ul oficial al canalului #AlbaIulia


4 participanți

    cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ?

    Test-me
    Test-me
    Operator
    Operator


    Mesaje : 24
    Data de inscriere : 10/09/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Deva

    cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ? Empty cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ?

    Mesaj  Test-me Joi Sept 10, 2009 10:45 pm

    Eu unul nu cred in prostiile postate pe you tube cum ca michael jackson si`ar fi inscenat moartea cu toate ca asta i-a adus castiguri de milioane de euro in cont , cu albumele revandute , voi ce ziceti este oare adevarat ?!? Question
    Prafuita
    Prafuita
    Operator
    Operator


    Mesaje : 6
    Data de inscriere : 29/11/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Neverland

    cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ? Empty Re: cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ?

    Mesaj  Prafuita Dum Noi 29, 2009 10:21 pm

    Nici eu nu cred labariile astea...
    La cat de mult iubea Michael copii, nu cred ca si-ar fi trecut copiii lui prin cosmarul prin care au trecut datorita mortii lui doar pentru ca se plictisea..
    Shaft
    Shaft
    Operator
    Operator


    Mesaje : 6
    Data de inscriere : 11/09/2009
    Localizare : Valcea , Craiova , Bucuresti

    cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ? Empty Ete **** Vorbeste Lumea

    Mesaj  Shaft Lun Mar 22, 2010 12:33 am

    Ete **** Vorbeste lumea !!!
    Prafuita te cauta moartea prin casa si tu stai pe mirc si pe forumuri babaciune de 60-61 de ani !!! Multi Inainte , Moartea intreaba de tine stiu ca nu iti comvine e placerea mea , totul ti se trage de la prea mult bine am o presimtire ca patesti ceva !!!
    Prafuita
    Prafuita
    Operator
    Operator


    Mesaje : 6
    Data de inscriere : 29/11/2009
    Varsta : 28
    Localizare : Neverland

    cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ? Empty Re: cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ?

    Mesaj  Prafuita Mar Mar 23, 2010 12:25 pm

    ^ ce babaciune mai ?
    Cand mi-am facut user nu m-au lasat sa mi-l creez daca sunt minora de aceea mi-am pus un an oarecare Smile

    PS : Michael Jackson nu si-a inscenat nici o moarte. Acu` fiecare tre` sa barfeasca ceva, sa scormoneasca ceva sa apara cu ceva nou
    Silviu20
    Silviu20
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 02/06/2010

    cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ? Empty Bine ati venit pe #albaiulia

    Mesaj  Silviu20 Mier Iun 02, 2010 1:49 pm

    Hello all Very Happy

    Continut sponsorizat


    cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ? Empty Re: cica michael jackson si-a inscenat moartea ?! adevarat ?

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mai 08, 2024 3:16 am