@ Undernet - Forum - #AlbaIulia

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum-ul oficial al canalului #AlbaIulia


+10
Bonjasky
aigre
epY
JamesATL
Furyana
BlondaCreata
Shaft
mkman
AIexandru
BlackFury
14 participanți

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Sondaj

    De Acord ca Epy Sa Aiba 499 pe #AlbaIulia

    [ 11 ]
    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? I_vote_lcap69%De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? I_vote_rcap [69%] 
    [ 4 ]
    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? I_vote_lcap25%De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? I_vote_rcap [25%] 
    [ 1 ]
    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? I_vote_lcap6%De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? I_vote_rcap [6%] 

    Total voturi: 16
    Sondaj inchis
    BlackFury
    BlackFury
    Admin
    Admin


    Mesaje : 38
    Data de inscriere : 06/01/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Targu-jiu

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  BlackFury Lun Iun 07, 2010 8:30 am

    Postati si Reply la Vot nu doar votati k ! Neutral Neutral Smile Smile Smile Smile
    AIexandru
    AIexandru
    Admin
    Admin


    Mesaje : 28
    Data de inscriere : 05/01/2009
    Varsta : 39
    Localizare : Brasov

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  AIexandru Lun Iun 07, 2010 8:33 am

    contra.
    avatar
    mkman
    Admin
    Admin


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 17/03/2010

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Contra

    Mesaj  mkman Lun Iun 07, 2010 8:46 am

    Contra scratch
    Shaft
    Shaft
    Operator
    Operator


    Mesaje : 6
    Data de inscriere : 11/09/2009
    Localizare : Valcea , Craiova , Bucuresti

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty De Acord 100%

    Mesaj  Shaft Lun Iun 07, 2010 1:21 pm

    Pro Smile
    BlondaCreata
    BlondaCreata
    Admin
    Admin


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 09/01/2009
    Varsta : 41
    Localizare : Sibiu

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty De Acord

    Mesaj  BlondaCreata Lun Iun 07, 2010 1:23 pm

    Pro Smile daca a avut access de 499 de ce trebuia sa iti da-ti remuser si iara sa il dati back ? nu inteleg in fine managerul stie ce face ! Vot Pro:)
    Furyana
    Furyana
    Admin
    Admin


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 20/04/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Targu-Jiu

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Vot Pro

    Mesaj  Furyana Lun Iun 07, 2010 1:26 pm

    Pro merita e baiat bun :* Smile kiss
    JamesATL
    JamesATL
    Admin
    Admin


    Mesaje : 4
    Data de inscriere : 03/06/2010
    Varsta : 41
    Localizare : As Siniyah, IRAQ

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  JamesATL Lun Iun 07, 2010 1:54 pm

    Io nu stiu ce sa postez... Is Neutral... Nu cunosc inca oamenii, so, Ma decid mai tirziu.
    epY
    epY
    Admin
    Admin


    Mesaje : 48
    Data de inscriere : 11/12/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  epY Lun Iun 07, 2010 2:18 pm

    Am avut cateva luni bune access 499, am avut grija de canal,l-am populat si am incercat sa fie bine pentru toata lumea. Dupa cateva luni bune de munca accesul mi-a fost micsorat la 498 de Furyan. Am intrebat care este motivul si mi-a spus ca din cauza lui Almera si Bonjasky si AIexandru. Am vorbit cu Almera si Bonjasky si mi-au spus ca ei nu au facut absolut nici o reclamatie ca accesul meu sa fie micsorat la 498. Adevarul este altu...si am timp sa il si explic. Am adus pe canal o fata cu nick-name si user BabyBlonde, care era indragostita de mine. Dupa ceva timp am cam lasat-o cu ochii in soare si din cauza ambitiei mele prostesti i-am dat si remuser pe canal. Dupa toate astea, desteptul de AIexandru s-a bagat in seama cu ea si faze de genul asta si a adus-o pe canal. Eu i-am spus clar de la bun inceput ca nu are ce sa caute aia pe canal, iar el s-a certat cu mine. Am tacut din gura, apoi usor usor a prins dusmanie pe mine si a imbarligat si pe altii sa voteze contra mea ca eu sa nu mai am access 499. Relatia mea cu respectiva tarfa a fost doar ONLINE, iar eu cum nu pot sa pun botu' la asemenea relatii i-am dat cu flit. Probabil ca desteptul de AIexandru crede in asemenea relatii si s-a indragostit omul pe internet si pot sa ii doresc doar CASA DE PIATRA ONLINE. Acum care ma cunoaste si care au avut tangente cu mine ii rog din suflet sa voteze corect si sa spuna si impresia/parerea lor despre comportamentul meu pe canal. Le multumesc celor care au votat PRO pentru mine pana acum, cat si celor ce urmeaza sa ma voteze. Cu sau fara access de 499 Epy din Braila va pupa si va uraza un chat cat mai placut. Ceao!
    BlackFury
    BlackFury
    Admin
    Admin


    Mesaje : 38
    Data de inscriere : 06/01/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Targu-jiu

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty interesant

    Mesaj  BlackFury Lun Iun 07, 2010 2:23 pm

    nu ma intereseaza ce ati facut si care cum va-ti certat mi sa spus ca ai dat accesse multe si chesti de astea si ca te bagai peste alti admin in fine ti la-m redat back iar acum lumea mi-a zis ca nu e de acord cu acceseul tau am facut poll ca sa voteze toti @ de pe #albaiulia si sa lase reply oricum mai las 2 zile polul ca sa voteze toti ! eu nam votat nu votez ca apoi sa zici ca am ceva personal cu tine ! bafta la cat mai multe voturi pro ..... eu nu comentez nu abuzez si nu fac nimik de capul meu ramane la decizia @ de pe chan sa voteze ! iti urez bafta si success la cat mai multe voturi pro
    aigre
    aigre
    Operator
    Operator


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 01/03/2010
    Localizare : Iasi

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  aigre Lun Iun 07, 2010 2:33 pm

    pro
    avatar
    Bonjasky
    Admin
    Admin


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 12/04/2010

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  Bonjasky Lun Iun 07, 2010 3:58 pm

    Pro si Contra.
    PRO atita timp cat nu modifica accesele date de mine .
    Contra daca modifica iar accese.
    Totul depinde de ce vrea sa faca iar pe canal
    epY
    epY
    Admin
    Admin


    Mesaje : 48
    Data de inscriere : 11/12/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  epY Lun Iun 07, 2010 4:31 pm

    Bonjasky a scris:Pro si Contra.
    PRO atita timp cat nu modifica accesele date de mine .
    Contra daca modifica iar accese.
    Totul depinde de ce vrea sa faca iar pe canal

    Am discutat lucrul asta si am spus ca nu ma mai bag pe accesele date de altii, voteaza in POLL cu DA sau NU! O zi buna iti doresc.
    avatar
    SirGreere
    Operator
    Operator


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 04/06/2010

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Salutare

    Mesaj  SirGreere Lun Iun 07, 2010 4:41 pm

    sunt nou pe canal si decizia zic sa o ia menegeru canalului eu dupa marerea mea cami este prieten bun zic Pro
    avatar
    OTipaRea
    Operator
    Operator


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 07/06/2010

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  OTipaRea Lun Iun 07, 2010 5:00 pm

    Eu sunt Pro Smile
    avatar
    ^Sergiu^
    Operator
    Operator


    Mesaje : 1
    Data de inscriere : 07/06/2010

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty lasa ma sa aiba 499 pentru ca merita..nu mai fiti invidiosi

    Mesaj  ^Sergiu^ Lun Iun 07, 2010 5:20 pm

    lasa ma sa aiba 499 pentru ca merita ,nu mai fiti invidiosi
    AIexandru
    AIexandru
    Admin
    Admin


    Mesaje : 28
    Data de inscriere : 05/01/2009
    Varsta : 39
    Localizare : Brasov

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  AIexandru Lun Iun 07, 2010 6:37 pm

    epY , desteptul ala de AIexandru, a fost intotdeauna pro pentru tine si sti mai bine ca oricare lucrul asta. Contra-ul meu vine din urmatorul motiv : Ti-ai dat remuser si ai parasit canalul #albaiulia din pura ambitie si orgoliu. Acum sa ne intrebam care e mai "ONLINE" decat celalalt. Las-o moarta, dezgropi mortii aiurea.
    AIexandru
    AIexandru
    Admin
    Admin


    Mesaje : 28
    Data de inscriere : 05/01/2009
    Varsta : 39
    Localizare : Brasov

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  AIexandru Lun Iun 07, 2010 6:39 pm

    BlondaCreata a scris:Pro Smile daca a avut access de 499 de ce trebuia sa iti da-ti remuser si iara sa il dati back ? nu inteleg in fine managerul stie ce face ! Vot Pro:)

    Tie am sa iti raspund tot eu...nu i-a dat nimeni remuser . A plecat singur.
    epY
    epY
    Admin
    Admin


    Mesaje : 48
    Data de inscriere : 11/12/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  epY Lun Iun 07, 2010 9:01 pm

    AIexandru a scris:epY , desteptul ala de AIexandru, a fost intotdeauna pro pentru tine si sti mai bine ca oricare lucrul asta. Contra-ul meu vine din urmatorul motiv : Ti-ai dat remuser si ai parasit canalul #albaiulia din pura ambitie si orgoliu. Acum sa ne intrebam care e mai "ONLINE" decat celalalt. Las-o moarta, dezgropi mortii aiurea.

    AIexandru...mi-am dat remuser la 498, iar 498 am primit datorita ambitiei tale de a fi mai sus decat mine. Nu ti-a convenit sa fim egali, ai cerut sa fiu mai jos ca tine...ai vrut tu sa fii mai sus ca mine. Astept sa vad daca raman cu 499, apoi deschid si eu un poll pentru micsorarea accesului tau, sa vad daca iti convine. Tine cont, am fost atat timp prieteni buni, am tras amandoi ca nebunii sa marim canalul si sa avem grija de el, apoi brusc te-ai sucit. Prefer sa tac si sa ma abtin de la comentarii ca nu fac nimic altceva decat sa te provoc si sa ne certam ca prostii. Oricum...tu stii destul de bine care este adevarul, si probabil iti este rusine sa recunosti. Cum am spus si mai sus...ma abtin. Si daca raman fara access imi este indiferent, ma cunosti destul de bine si stii ca nu sunt un pusti cordit sau accesar. Eu nu sunt genul de persoana care tine supararea, dar se pare ca de 2 luni de zile tu tot suparat esti pe mine. Constient de faptul ca nu am avut nici o vina, eu iti intind mana...daca esti de acord sa dai mana cu mine si sa uitam tot ce s-a intamplat, ar fi de apreciat. Bafta multa.
    Silviu20
    Silviu20
    Moderator
    Moderator


    Mesaje : 3
    Data de inscriere : 02/06/2010

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  Silviu20 Lun Iun 07, 2010 9:18 pm

    ce-i ma cu cearta asta aici .. e doar mirc copii...
    lume nu mai este .. undernetu e de kakat...
    AIexandru
    AIexandru
    Admin
    Admin


    Mesaje : 28
    Data de inscriere : 05/01/2009
    Varsta : 39
    Localizare : Brasov

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  AIexandru Lun Iun 07, 2010 10:07 pm

    epY a scris:
    AIexandru a scris:epY , desteptul ala de AIexandru, a fost intotdeauna pro pentru tine si sti mai bine ca oricare lucrul asta. Contra-ul meu vine din urmatorul motiv : Ti-ai dat remuser si ai parasit canalul #albaiulia din pura ambitie si orgoliu. Acum sa ne intrebam care e mai "ONLINE" decat celalalt. Las-o moarta, dezgropi mortii aiurea.

    AIexandru...mi-am dat remuser la 498, iar 498 am primit datorita ambitiei tale de a fi mai sus decat mine. Nu ti-a convenit sa fim egali, ai cerut sa fiu mai jos ca tine...ai vrut tu sa fii mai sus ca mine. Astept sa vad daca raman cu 499, apoi deschid si eu un poll pentru micsorarea accesului tau, sa vad daca iti convine. Tine cont, am fost atat timp prieteni buni, am tras amandoi ca nebunii sa marim canalul si sa avem grija de el, apoi brusc te-ai sucit. Prefer sa tac si sa ma abtin de la comentarii ca nu fac nimic altceva decat sa te provoc si sa ne certam ca prostii. Oricum...tu stii destul de bine care este adevarul, si probabil iti este rusine sa recunosti. Cum am spus si mai sus...ma abtin. Si daca raman fara access imi este indiferent, ma cunosti destul de bine si stii ca nu sunt un pusti cordit sau accesar. Eu nu sunt genul de persoana care tine supararea, dar se pare ca de 2 luni de zile tu tot suparat esti pe mine. Constient de faptul ca nu am avut nici o vina, eu iti intind mana...daca esti de acord sa dai mana cu mine si sa uitam tot ce s-a intamplat, ar fi de apreciat. Bafta multa.


    epY , chiar vorbesti aiurea, sa mor...esti atat de convins de tine incat te cred si eu, lol. Nu am cerut nimanui nimic si nici nu am stiut ca ti s-a micsorat acc la 498 , stiu doar ca ti-ai dat remuser si ai disparut. Nu tin supararea, nu am de ce, cat despre micsorarea mea de acc Smile .. nu am cuvinte frate. lol!

    Da , intind mana si sunt de acord ca a fost o cearta stupida , dar scuze imi voi cere doar atunci cand o vei face si tu. Probabil ca nu am fost corect fata de tine, dar nici tu nu ai fost mai presus. Let`s be friends cheers


    P.S. Silviu, nu se cearta nimeni, este o simpla discutie care odata si odata trebuia sa aiba loc. Razz
    epY
    epY
    Admin
    Admin


    Mesaje : 48
    Data de inscriere : 11/12/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Braila

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  epY Lun Iun 07, 2010 10:36 pm

    AIexandru, pentru ce sa imi cer eu scuze ?
    Cu ce te-am trisat eu?
    Cu ce am gresit eu fata de tine?
    Nu am absolut nimic cu tine, doar ca m-am simtit tradat atunci cand ai luat foc petru aia. Nu fi prost fratioare, te rog.
    Bafta multa si multumesc tuturor care au votat corect.
    BlackFury
    BlackFury
    Admin
    Admin


    Mesaje : 38
    Data de inscriere : 06/01/2009
    Varsta : 33
    Localizare : Targu-jiu

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Topic Inchis

    Mesaj  BlackFury Lun Iun 07, 2010 10:47 pm

    Deci are 11 Pro
    4 contra
    si 1 decid mai tarziu
    Ramane cu 499 nu da addusere fara sa se faca cerere pe forum , 2 nu se baga la accessele date de alti , 3 sa fie activ ca si inainte pe chan !
    AIexandru
    AIexandru
    Admin
    Admin


    Mesaje : 28
    Data de inscriere : 05/01/2009
    Varsta : 39
    Localizare : Brasov

    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  AIexandru Lun Iun 07, 2010 10:48 pm

    have fun. Topic closed.

    Continut sponsorizat


    De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ? Empty Re: De Acord ca epy sa aibe 499 pe #albaiulia ?

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 10:37 am