@ Undernet - Forum - #AlbaIulia

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum-ul oficial al canalului #AlbaIulia


3 participanți

    Salut!lume!

    avatar
    Phoenix
    Operator
    Operator


    Mesaje : 2
    Data de inscriere : 07/03/2010
    Varsta : 38
    Localizare : brasov

    Salut!lume! Empty Salut!lume!

    Mesaj  Phoenix Mar Mar 23, 2010 7:09 pm

    In primul rand...vreau sa mentionez...ca, cu Alexandru... nu am ce discuta.2.alexandru este un mincinos!!! CU M MARE!...si nu sa comportat firesc deloc cu mine!.
    Alexandru, nu uita ca exista un Dumnezeu pt toti...Si Dumnezeu este sus si nu doarme si vede tot din ceea ce ai facut tu din mine ieri!.si pana la urma vinovatul va plati...ai sa vezi...oricum... Si nu este firesc sa minti pe forum ca mi-ai acordat toate sansele din lume..si alea alea...!!!mincinos erotic ce esti!...invata sa minti mai frumos...sa te pot crede si eu...
    Pt ca nu este adevarat!!! singura discutie ce am avuto eu cu tine , a fost accea de ieri...prima si ultima!...
    Pune loguri pe Forum , daca esti pizdos si arata-mi tu mie unde am mai avut noi inainte de ieri o alta discutie...si unde mi-ai acordat tu mie toate sansele din lume...???!!....Am 24 de ani aneule ...NU vorbi fara sa sti!. si nu m-am luat de nici o prietena de a ta! e problema mea cu cine fac asl , si fac cat vrea pwla mea.ai inteles?traim intro tara democractica...si fiecare face ce vrea pwla lui! clar?nu imi poti interzice tu mie cu cine sa vb si cu cine nu clar?...vizavi de |prietena|ta... asta te-a ofensat si m-ai alungat dp canal...ANEULE!raTAT ESTI! DACA MA PROVOCI.TE PROVOC!./
    Eu cred ca pana la urma la mijloc este altcineva...Aici mentionez ca Epy., tie iti da clasa...si este peste tine cu mult ... Si a stiut sa vorbeasca si sa se comporte cu mine... ceea ce tu mai mult minti...si bagi strambe loguri false..si alea alea..am prieteni care pot marturisi ca la fel ai facut si cu ei...
    Faci numai ce vrea pwla ta si esti un mincinos inganfat!...o eroare genetica, NASCUTA IN EPRUBETA. care sta la baza coeficientului tau de inteligenta egal cu 0.barat!N
    Intrebarea mea este de ce nu ai postat nimic pe forum?
    Epy., draga postam tot ceea ce am vb pe @#aboops,tin sa mentionez ca nu am avut 399.pe albaiulia.aici e doar o inchipuire de a ta .am avut 25.acc si 100.si restul ce ai zis e adevarat. si copiam tot daca tot el nu dadea ban...aveam de unde copia...asa nu am mai reusit sa copiez tot si sa postez tot si in favoarea ta....spre deliciul vostru...Va parasesc respectuos...
    Cu stima si respect, pt toti ceilalti in special pt Epy, si Furyan...,te las ci gasca ta de smekeri:)
    Alexandru, contacteaza-ma cand te skimbi, si pana atunci ia o _!_ !ca sa iti fie sa ti-o duci in sicriu cu tot cu , canalul albaiulia cu tot., te las sa iti faci masa..ca sa te ingrasi tu din accesul de 499 pe care al ai...dar al ai degeaba...
    ciao all
    The Axe Effect.
    Bye. Basketball
    AIexandru
    AIexandru
    Admin
    Admin


    Mesaje : 28
    Data de inscriere : 05/01/2009
    Varsta : 39
    Localizare : Brasov

    Salut!lume! Empty Re: Salut!lume!

    Mesaj  AIexandru Mar Mar 23, 2010 7:48 pm

    Banat si aici Smile
    aline
    aline
    Operator
    Operator


    Mesaje : 5
    Data de inscriere : 08/01/2009
    Varsta : 36
    Localizare : Craiova

    Salut!lume! Empty Re: Salut!lume!

    Mesaj  aline Dum Apr 11, 2010 8:43 am

    Salut bine iti venit Smile Very Happy cheers cheers

    Continut sponsorizat


    Salut!lume! Empty Re: Salut!lume!

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar Mai 07, 2024 7:56 pm